Kāzu organizēšana un vadīšana

Home / / Kāzu organizēšana un vadīšana

Kāzu organizēšana un vadīšana

Kāzas ir svarīgākais un atbildīgākais notikums jaunlaulāto dzīvē. Šis ir pirmais jaunās ģimenes kopīgais notikums, kas apveltīts ar spilgtiem un atmiņās paliekošiem mirkļiem un emocijām.

Būt par viesi kāzās – tas ir pagodinājums, būt par vedējiem – tas ir augstākās cieņas apliecinājums, būt par līgavu vai līgavaini – tā ir laime, kas izpužas mīlestībā, saticībā un cieņā vienam pret otru.

Katras kāzas ir īpašas un, lai tās būtu visneparastākās un visskaistākās, nākas pārdomāt visu līdz vissīkākajām detaļām.Kāzu plānošana un organizēšana ir sarežģīts un komplicēts darbs. Bieži vien jaunais pāris pats apņemasnoorganizēt un izplānot savu kāzu norisi. Nevar  noliegt, ka daļai jaunlaulāto tas izdodas pat ļoti labi, bet, vai tās raizes un pūles radot un izzinot visu no jauna, neatņēma spēkus ceļā uz kāzām? Jūs māc uztraukums par to, lai viss notiktu saskaņoti, skaisti, savlaicīgi un bez aizķeršanās, lai nekas netiktu aizmirsts vai sajaukts. Gadās, ka tikai pēc kāzām Jūs saprotat, ka bija lietas, ko Jūs būtu darījuši savādāk.

Ja jūs nevēlaties visu darīt paši, jo esat aizņemti darbā, dzīvojat citā valstī, vai vienkārši, gribat atpūsties un nenoslogot sevi meklējot pareizos kāzu plānošanas risinājumus, tad neraizējaties, mēs Jums palīdzēsim!

Ar kāzām saistītie rituāli un paražas laika gaitā nepārtraukti mainās. Vēl nesen kāzas tika svinētas izmantojot dažādas tautiskas tradīcijas. Tagad kāzu un pirmskāzu norisi ietekmē jaunākās modes tendences un popkultūra.Taču, vai kāzas būs jautras, atturīgas, vai klasiski romantiskas, cēli svinīgas vai ikdienišķas un neuzkrītošas, ir atkarīgs no Jums, Jūsu viesiem un radiem.

Gatavojoties kāzām vispirms, ir jāizlemj, kādas kāzas Jūs vēlaties un cik lielas finansiālās iespējas ir Jūsu rīcībā. Iespējams, ka nevēlaties lielas kāzas, bet labprāt sarīkotu nelielas, vienkāršas kāzas šaurā radu un draugu lokā. Viesu daudzums kāzās nenorāda uz kāzu organizēšanas sarežģītības pakāpi, var pat būt tieši pretēji, jo mazāk viesu, jo vairāk plānojamā darba.

Plānojot budžetu un konsultējoties ar mūsu darbinieku, Jūs varat noskaidrot cik katrs konkrētais pakalpojums maksā. Rezultātā, Jūs varat izvērtēt cik daudz līdzekļu atvēlēt vienam vai otram pakalpojumam, kā sabalansēt budžetu ar pakalpojumu daudzumu un apjomu.

Gatavojoties kāzām ir jārod atbildes uz sekojošiem cits citam pakārtotiem un cieši saistītiem jautājumiem:

 • Svarīgā notikuma datumu un laiku.
 • Kāzu ceremonijas norises vietu.
 • Svinīgā pasākuma jeb banketa norises vietu un viesu skaitu. Jāņem vērā tas, ka viesu skaits bieži vien ietekmē banketa norises vietas izvēli – pilis, viesu nami, restorānu u.t.t. Ja viesu skaits ir virs 150 cilvēkiem, tad ir jāapsver arī alternatīvi risinājumi , kā piemēram, banketu rīkot teltī, kas paredzēta īpaši šādiem pasākumiem.
 • Par ielūgumiem, to dizainu un izgatavošanu.
 • Par jaunā pāra apģērbu, matu sakārtojumu, gredzeniem, kopējo tēlu, kāzu krāsu u.t.t.
 • Par transportu, tā veidu. Piemēram, ir pāri, kas kā papildus transportu izvēlas helikopteru, zirgu pajūgu, jahtu.
 • Par floristiku un pasākuma noformējumu kopumā. Šajā gadījumā ir runa par vienotu dizainu, kas ietver ziedu kompozīcijas, dekorus, audumus, bantes, izgaismojumu ar krāsu prožektoriem vai efektu projekcijām, akcentus u.t.t
 • Par mielastu, viesmīļiem un apkalpojošo personālu.
 • Par foto un video pakalpojumiem.
 • Par svinību izklaidējošo daļu.
 • Tehnisko risinājumu – skaņas aparatūra, skatuves konstrukcijas, podesti, salūts.
Related Projects
Baltskars_2012_03192-w