Laulību ceremonija

Home / / Laulību ceremonija

Laulību ceremonija

Laulību ceremonija var tikt rīkota baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā, tā var tikt rīkota brīvā dabā pēc Jūsu izvēles, ar dzimtsarakstu nodaļas oficiālā pārstāvja piedalīšanos vai arī ar mācītāja piedalīšanos. Plānojot kāzu ceremoniju nedrīkst aizmirst par detaļām (noformējums, dekorācijas, floristika, mūzika u.t.t.).

Laulību ceremoniju var organizēt vietā, kur paredzēts arī kāzu mielasts (piemēram, pils dārzā).  Var izraudzīties vietu, kas Jums šķiet vispiemērotākā. Šī vieta var būt pie Dižozola vai Daugavas krastā, vai lapenē pie dīķa, vai pie jūras. Protams, ka laulības var tikt reģistrētas tradicionālās vietās – baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā. Katrai vietai ir sava burvība un šarms.

Izvēloties, laulību ceremoniju brīvā dabā jaunlaulātie uztraucas par to, vai laika apstākļi neizjauks šo oficiālo un delikāto notikumu. Vai pēkšņi nesāks līt lietus? Tas ir vienīgais, ko neviens nevar garantēt un iepriekš pasūtīt. Šeit ir tikai divi risinājumi – vai nu lietussargi, vai tiek organizēta alternatīva vieta telpās, vai teltī.

Brīvā dabā par ceremonijas muzikālo noformējumu ir jāpadomā savlaicīgi! Mūzikai ir jābūt harmonijā ar ceremoniju, tai ir jāskan gan pirms ceremonijas, (kad ierodas viesi), gan vajadzīgos mirkļos laulības ceremonijas laikā, gan skan pēc laulības ceremonijas.

Ja ir ļoti liels viesu skaits, vai laulības ceremonija paredzēta piemēram, jūras krastā, vajadzētu padomāt par to, vai laulības ceremonija nebūtu jāapskaņo ar profesionālu skaņas aparatūru.

Related Projects
imgiph 167Birinos